GPX 2022

Klasyfikacja GPX i MK Zawody Gruntowe (Karpiowe)

Lp

Nazwisko i Imię

Z1

Z2

Z3

Z4

RAZEM

Zajęte
miejsce

Punkty
[gram]

Miejsce

Punkty
[gram]

Miejsce

Punkty
[gram]

Miejsce

Punkty
[gram]

Miejsce

Punktów
[gram]

Punkty
za miejsca

1

KOWALCZYK Maciej

19 180

2,0

10 565

3,0

7 800

8,0

19 465

11,0

57 010

37,0

1

2

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

16 120

5,0

4 525

8,0

29 560

2,0

15 040

15,0

65 245

43,0

2

3

LEBENSZTEJN Bartosz

25 900

1,0

 

15,0

 

17,0

78 495

1,0

104 395

47,0

3

4

JASIENIECKI Mirosław

 

21,0

12 940

1,0

11 495

5,0

21 285

9,0

45 720

49,0

4

5

JĘDRYCH Adam

9 925

8,0

5 625

6,0

12 065

4,0

7 280

18,0

34 895

49,0

5

6

PYTKOWSKI Piotr

18 090

3,0

8 075

5,0

11 475

6,0

 

23,0

37 640

50,0

6

7

DOMAŃSKI Hubert

 

21,0

 

15,0

29 905

1,0

73 445

2,0

103 350

52,0

7

8

BARTCZAJ Jan

8 760

11,0

 

13,0

5 740

10,0

23 440

6,0

37 940

53,0

8

9

LEBENSZTEJN Łukasz

10 890

7,0

 

15,0

 

17,0

37 350

4,0

48 240

56,0

9

10

SIEMIENIAKO Piotr

17 880

4,0

5 020

7,0

4 500

12,0

 

23,0

27 400

59,0

10

11

ZIELONY Grzegorz

9 580

10,0

 

13,0

 

17,0

23 420

7,0

33 000

60,0

11

12

RABIŃSKI Arkadiusz

 

21,0

11 560

2,0

17 785

3,0

 

23,0

29 345

62,0

12

13

KORCZAK Dawid

 

21,0

 

15,0

8 730

7,0

20 695

10,0

29 425

66,0

13

14

ŁUKASZEWSKI Roman

9 625

9,0

2 115

10,0

 

15,5

3 455

19,0

15 195

66,5

14

15

ZUB Piotr

2 965

14,0

 

13,0

 

15,5

17 145

12,0

20 110

67,5

15

16

ZARUSKI Krzysztof

 

21,0

 

15,0

 

17,0

38 015

3,0

38 015

69,0

16

17

KOTLARSKI Paweł

1 280

16,0

 

15,0

 

17,0

22 205

8,0

23 485

69,0

17

18

TRAFALSKI Artur

 

21,0

 

15,0

 

17,0

24 855

5,0

24 855

71,0

18

19

LUBASZKA Wojciech

 

21,0

 

15,0

5 715

11,0

16 255

13,0

21 970

73,0

19

20

RATAJCZYK Paweł

13 710

6,0

 

15,0

 

17,0

 

23,0

13 710

74,0

20

21

BAHOURA Emin

5 150

12,0

 

15,0

1 170

14,0

 

23,0

6 320

77,0

21

22

KRZYWICKI Sebastian

 

18,5

 

15,0

6 880

9,0

 

22,0

6 880

77,5

22

23

MASNY Emil

 

21,0

8 745

4,0

 

17,0

 

23,0

8 745

78,0

23

24

SAWICKI Robert

 

21,0

 

15,0

 

17,0

15 705

14,0

15 705

80,0

24

25

ŁUKASZEWICZ Robert

4 275

13,0

 

15,0

 

17,0

 

23,0

4 275

81,0

25

26

MARCINIAK Bartłomiej

 

21,0

3 025

9,0

 

17,0

560

21,0

3 585

81,0

26

27

PIĄTKOWSKI Jacek

 

21,0

 

15,0

 

17,0

10 980

16,0

10 980

82,0

27

28

BARTCZAK Jan

 

21,0

 

15,0

5 740

10,0

 

23,0

5 740

82,0

28

29

AFTYKA Dariusz

 

18,5

760

11,0

 

17,0

 

23,0

760

82,5

29

30

SZYMAŃSKI JAKUB

 

21,0

 

15,0

 

17,0

10 945

17,0

10 945

83,0

30

31

ŁUKASZEWICZ Ignacy

2 385

15,0

 

15,0

 

17,0

 

23,0

2 385

83,0

31

32

GÓRKA Szymon

 

21,0

 

15,0

2 195

13,0

 

23,0

2 195

85,0

32

33

PIĄTKOWSKI Kacper

 

21,0

 

15,0

 

17,0

890

20,0

890

86,0

33

34

ŁUKASZEWICZ Karol

 

18,5

 

15,0

 

17,0

 

23,0

 

86,5

NK

35

ŁUKASZEWICZ Zbigniew

 

18,5

 

15,0

 

17,0

 

23,0

 

86,5

NK

Klasyfikacja GPX i MK Zawody Spinningowe

Lp

Nazwisko i Imię

Z1

Z2

Z3

Z4

Z5

Suma Punktów

Zajęte Miejsce

Punkty

Punkty

Punkty

Punkty

Punkty

 

 

1

GOSZCZYŃSKI Marek

5

3

4

3

3

18

1

2

LEDWOŃ Maciej

2

5

6

11

2

26

2

3

KRZYWICKI Sebastian

1

1

10

5

15

32

3

4

ŁUKASZEWSKI Roman

6

6

14

10

6

42

4

5

KOTLARSKI Paweł

13

11

3

4

11

42

5

6

ŁUKASZEWSKI Roman

6

6

14

10

6

42

6

7

LIS Robert

13

11

14

1

5

44

7

8

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

3

11

1

13

16

44

8

9

KRUPA Janusz

13

11

7

6

10

47

9

10

AFTYKA Dariusz

12

10

2

12

15

51

10

11

SIENKIEWICZ Andrzej

13

11

14

7

9

54

11

12

RATAJCZYK Norbert

13

11

5

9

16

54

12

13

LEBENSZTEJN Łukasz

13

11

14

2

16

56

13

14

SAWICKI Robert

12

10

13

8

16

59

14

15

BAHOURA Emin

13

11

14

18

4

60

15

16

ZARUSKI Michał

4

2

14

17

16

63

16

17

RABIŃSKI Arkadiusz

13

11

14

26

1

65

17

18

SZERSZENIEWSKI Grzegorz

13

11

8

26

7

65

18

19

LUBASZKA Wojciech

13

11

14

14

16

68

19

20

ŁUKASZEWICZ Robert

13

11

14

15

16

69

20

21

LEBENSZTEJN Bartosz

13

11

14

16

16

70

21

22

ŁUKASZEWICZ Zbigniew

13

11

14

17

16

71

22

23

ZARUSKI Krzysztof

12

4

14

27

16

73

23

24

MARCINIAK Bartłomiej

13

11

13

26

12

75

24

25

JĘDRYCH Adam

13

11

9

27

16

76

25

26

KOROŚ Marcin

12

10

13

27

16

78

26

27

MASNY Emil

12

10

14

27

16

79

27

28

KOWALCZYK Maciej

12

11

14

27

16

80

NK

29

SIARZEWSKI Paweł

13

11

14

26

16

80

NK

30

NOJEK Antoni

13

11

14

26

16

80

NK

31

JASIENIECKI Mirosław

13

11

14

26

16

80

NK

32

ŁUKASZEWICZ Karol

13

11

14

26

16

80

NK

33

NOGALSKA Ewa

13

11

14

26

16

80

NK

 Klasyfikacja GPX i MK Zawody Gruntowe

Lp Nazwisko i Imię Z1 Z2 Z3 RAZEM Zajęte
miejsce
Punktów
[gram]
Miejsce Punktów
[gram]
Miejsce Punktów
[gram]
Miejsce Punktów
[gram]
Punktów
za miejsca
1 PIĄTKOWSKI Jacek 2 520 1,0 4 945 1,0 4 380 2,0 11 845 4,0 1
2 KOTLARSKI Paweł 2 405 2,0 1 560 5,0 3 810 3,0 7 775 10,0 2
3 DOMAŃSKI Hubert   17,0 2 910 2,0 4 605 1,0 7 515 20,0 3
4 LUBASZKA Wojciech 925 6,0 1 390 6,0 1 910 8,0 4 225 20,0 4
5 KRZYWICKI Sebastian 1 290 3,0 800 13,0 2 310 7,0 4 400 23,0 5
6 KORCZAK Dawid   17,0 2 465 3,0 3 280 4,0 5 745 24,0 6
7 ŁUKASZEWICZ Karol 1 250 4,0 915 12,0 975 10,0 3 140 26,0 7
8 ŚWIERCZYŃSKI Konrad 1 240 5,0   18,0 3 200 5,0 4 440 28,0 8
9 RABIŃSKI Arkadiusz 90 12,0 1 930 4,0   16,0 2 020 32,0 9
10 ŁUKASZEWICZ Ignacy   17,0 975 11,0 2 625 6,0 3 600 34,0 10
11 ŁUKASZEWICZ Robert 790 7,0   18,0 1 140 9,0 1 930 34,0 11
12 AFTYKA Dariusz 320 10,0 775 14,0 900 11,0 1 995 35,0 12
13 PIĄTKOWSKI Kacper   17,0 1 035 10,0 520 14,0 1 555 41,0 13
14 JASIENIECKI Mirosław   17,0 1 110 8,0   16,0 1 110 41,0 14
15 SAWICKI Robert 405 9,0   16,0   16,0 405 41,0 15
16 LEWKOWICZ Maciej   17,0 1 065 9,0   16,0 1 065 42,0 16
17 MARCINIAK Bartłomiej 185 11,0   16,0 460 15,0 645 42,0 17
18 GOSZCZYŃSKI Marek 510 8,0   18,0   16,0 510 42,0 18
19 ZUB Piotr   17,0   16,0 720 13,0 720 46,0 19
20 SIEMIENIAKO Piotr   17,0   18,0 845 12,0 845 47,0 20
21 BACHOURA Emin 65 13,0   18,0   16,0 65 47,0 21
22 LEDWOŃ Maciej   15,0   18,0   16,0   49,0 NK
23 PROZYCH Robert   15,0   18,0   16,0   49,0 NK
24 STULICH Marcin   15,0   18,0   16,0   49,0 NK