TERMINARZ ZAWODÓW WĘDKARSKICH 2019

Miesiąc

Data

Dzień

Zawody

Miejsce

Organizator

Luty

16

Sobota

I Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Puchały

Zarząd Koła

Luty

23

Sobota

II Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Zegrze

Zarząd koła

Marzec

2

Sobota

III Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Dziekanów

Zarząd koła

Marzec

7-10

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Wycieczka autokarowa

Zawody Podlodowe

Zełwągi

Zarząd Koła

Kwiecień

7

Niedziela

I Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Wykrot

Okręg Mazowiecki PZW

Kwiecień

13

Sobota

I Zawody Spławikowe zaliczane do GPX i MK

Rz.Wisła

Zarząd Koła

Kwiecień

27

Sobota

I Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK

Łowisko Halinów

Zarząd Koła

Maj

11

Sobota

II Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK

Łowisko Całowanie

Zarząd Koła

Maj

18-19

Sobota

Niedziela

Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Gruntowym

Wykrot

Okręg Mazowiecki PZW

Maj

25

Sobota

II Zawody Spławikowe zaliczane do GPX i MK

Kanał Żerański

Zarząd Koła

Maj

26

Niedziela

II Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Kanał Żerański

Okręg Mazowiecki PZW

Czerwiec

1-2

Sobota Niedziela

Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Spinningowym

Zegrze

Serock

Pogorzelec

Okręg Mazowiecki PZW

Czerwiec

2

Niedziela

I Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Arciechów

Zarząd Koła

Czerwiec

8-9

Sobota

Niedziela

I i II Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK

Strzyże

Zarząd Koła

Czerwiec

16

Niedziela

III Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Kanał Żerański

Okręg Mazowiecki PZW

Czerwiec

20-23

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Wycieczka autokarowa

Zawody Spławikowe

Zawody Spinningowe

Mazury

Zarząd Koła

Czerwiec

29-30

Sobota

Niedziela

II Nocne Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Wykrot

Zarząd Koła

Wrzesień

8

Niedziela

Spławikowe Mistrzostwa Szkółek Młodzieżowych OM

Kanał Żerański

Okręg Mazowiecki PZW

Wrzesień

14

Sobota

III Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK

Grzegorzewice

Zarząd Koła

Wrzesień

22

Niedziela

I Eliminacyjne Zawody Spinningowe

Różan Rz.Narew

Okręg Mazowiecki PZW

Październik

5

Sobota

III Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK

Memoriał F.K.Meynasa

Brzóze

Zarząd Koła

Październik

5

Sobota

II Eliminacyjne Zawody Spinningowe

Zegrze Serock Pogorzelec

Okręg Mazowiecki PZW

Październik

6

Niedziela

IV Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Kanał Żerański

Okręg Mazowiecki PZW

Październik

12

Sobota

Zawody Spinningowe Kół 1,39,41,79

Strzyże

Zarząd Koła 79

Październik

20

Niedziela

III Zawody Spławikowe zaliczane do GPX i MK

Aleksandrów

Zarząd Koła

Październik

27

Niedziela

III Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Nieporęt

Zarząd Koła

Listopad

9

Sobota

IV Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK

Gnojno

Zarząd Koła