TERMINARZ ZAWODÓW WĘDKARSKICH 2020

Miesiąc

Data

Dzień

Ranga

Miejsce

Organizator

Luty

8

Sobota

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego

Jezioro CiechomickieZdworskie Sasek

Okręg Mazowiecki PZW

Luty

9

Niedziela

Zawody Podlodowe GPX Okręgu

Jezioro CiechomickieZdworskie Sasek

Okręg Mazowiecki PZW

Luty

15

Sobota

I Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Zegrze

Zarząd Koła

Luty

23

Niedziela

II Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Kanał Żerański

Zarząd Koła

Marzec

1

Niedziela

III Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Dziekanów

Zarząd koła

Marzec

5-8

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Wycieczka autokarowa

Zawody Podlodowe o Puchar Prezesa

Zełwągi

Zarząd Koła

Marzec

22

Niedziela

I Zawody Spławikowe zaliczane do GPX i MK

Kanał Żerański

Zarząd Koła

Marzec 28 Sobota I Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK Kanał Żerański Zarząd Koła

Marzec

29

Niedziela

I Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Kanał Żerański

Okręg Mazowiecki PZW

Kwiecień

4

Sobota

II Zawody Spławikowe zaliczane do GPX i MK

Kanał Żerański

Zarząd Koła

Kwiecień 18 Sobota I Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK Halinów Zarząd Koła

Kwiecień

18-19

Sobota Niedziela

Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Gruntowym 

Wykrot/Wisła

Okręg Mazowiecki PZW

Kwiecień

25

Sobota

II Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Wykrot

Okręg Mazowiecki PZW

Kwiecień

26

Niedziela

III Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Wykrot

Okręg Mazowiecki PZW

Maj

9-10

Sobota

Niedziela

Spławikowe Mistrzostwa U55+ i U65+

Wykrot

Okręg Mazowiecki PZW

Maj

16

Sobota

II Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK

Bielawa

Zarząd Koła

Maj 23 Sobota I Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK Pogorzelec Zarząd Koła

Maj

30-31

Sobota Niedziela

III Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK

??????????

Zarząd Koła

Czerwiec 6-7   Wolny termin    

Czerwiec

11-14

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Wycieczka autokarowa

Zawody Spławikowe

Zawody Spinningowe o Puchar Kapitana Sportowego

Mazury

Zarząd Koła

Czerwiec 27-28 Sobota Niedziela II i III Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK Strzyże Zarząd Koła

Czerwiec

27-28

Sobota

Niedziela

Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Spinningowym

Zegrze

 Serock Pogorzelec

Okręg Mazowiecki PZW

Lipiec 4-5 Sobota Niedziela Nocne Zawody Gruntowe Łowisko Jagiel Zarząd Koła
Sierpień 29 Sobota Zawody Strefy Wschodniej Kanał Żerański  
Wrzesień 5 Sobota 70 Lecie Koła PZW nr 1 Warszawa-Śródmieście Twarda 42 Zarząd Koła

Wrzesień

6

Niedziela

Spławikowe Mistrzostwa Szkółek Młodzieżowych OM

Kanał Żerański

Okręg Mazowiecki PZW

Wrzesień

12

Sobota

IV Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK

Serock

Zarząd Koła

Wrzesień

19

Sobota

I Eliminacyjne Zawody Spinningowe

Warszawa Rzeka Wisła

Okręg Mazowiecki PZW

Wrzesień

20

Niedziela

IV Eliminacyjne Zawody Spławikowe

Kanał Żerański

Okręg Mazowiecki PZW

Wrzesień 26 Sobota II Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK Kanał Żerański Zarząd Koła

Październik

3

Sobota

V Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK

Memoriał Franciszka Ksawerego Meynasa

Brzóze

Zarząd Koła

Październik 17 Sobota Towarzyskie Zawody Spinningowe Kół 1,39,41,79 Strzyże Zarząd Koła 79

Październik

17

Sobota

II Eliminacyjne Zawody Spinningowe

Zegrze Serock Pogorzelec

Okręg Mazowiecki PZW

Październik

31

Sobota

 III Zawody Spławikowe zaliczane do GPX i MK

Aleksandrów

Zarząd Koła

Listopad

7

Sobota

VI Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK

Gnojno

Zarząd Koła

Listopad

14

Sobota

III Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Nieporęt

Zarząd Koła

Listopad

29

Niedziela

IV Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Aleksandrów

Zarząd Koła