TERMINARZ ZAWODÓW WĘDKARSKICH 2022

Miesiąc

Data

Dzień

Ranga

Miejsce

Organizator

Luty

5

Sobota

I Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Zegrze

Zarząd Koła

Luty

20

Niedziela

II Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Zielonka

Zarząd Koła

Marzec

6

Niedziela

III Zawody Podlodowe zaliczane do GPX i MK

Puchały

Zarząd koła

Marzec

10-13

Czwartek

Niedziela

Wycieczka autokarowa

Zawody Podlodowe o Puchar Prezesa

Jezioro Ciche

Zarząd Koła

Marzec 19 Sobota I Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK Kanał Żerański Zarząd Koła
 Marzec 26 Sobota I Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK  Pęcice Zarząd Koła
Marzec 27 Niedziela I Eliminacyjne Zawody Spławikowe Kanał Żerański/Wykrot Okręg Mazowiecki
Kwiecień 2/3 Sobota/Niedziela Mistrzostwa Okręgu w wędkarstwie Gruntowym Wykrot/Kanał Żerański/Niewiadoma Okręg Mazowiecki
Kwiecień 9 Sobota II Eliminacyjne Zawody Spławikowe Wykrot/Kanał Żerański Okręg Mazwowiecki
Kwiecień 9/10 Sobota/Niedziela Spławikowe Mistrzostwa Okręgu U55+ U65+ Wykrot/Kanał Żerański Okręg Mazowiecki
Kwiecień 10 Niedziela III Eliminacyjne Zawody Spławikowe Wykrot/Kanał Żerański Okręg Mazowiecki

Kwiecień

23

Sobota

II Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK

Halinów

Zarząd Koła

Maj

7

Sobota

II Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Kanał Żerański

Zarząd Koła

Maj 14 Sobota Otwarte mistrzostwa WGW Zawody Spławikowe Kanał Żerański Koło 39

Maj

21

Sobota

III Zawody Karpiowe zaliczane do GPX i MK

Halinów

Zarząd Koła

Maj 28 Sobota XI Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu Halinów Okręg Mazowiecki
Czerwiec 4 Sobota I Eliminacyjne Zawody Gruntowe Wisła/Kanał Żerański/Niewiadoma Okręg Mazowiecki
Czerwiec 10-12 Piątek/Sobota/Niedziela Spławikowe Mistrzostwa Polski U15 U20 Kanał Żerański Okręg Mazowiecki
Czerwiec 11-12 Sobota/Niedziela Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Spinningowym Jezioro Zegrzyńskie Pogorzelec Serock Zegrze Okręg Mazowiecki

Czerwiec

11-12

Sobota

Niedziela

I i II Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK

Strzyże

Zarząd Koła

Czerwiec

16-19

Czwartek

Niedziela

Wycieczka autokarowa

Zawody Spinningowe o Puchar Kapitana Sportowego

Jezioro Bachotek

Zarząd Koła

Lipiec 16 Sobota

Zawody Gruntowe WGW

Halinów Koło 39
Sierpień 27 Sobota

Zawody Spławikowe Szkółek Wędkarstwa Młodzieżowego WGW

Kanał Żerański Koło 39
Wrzesień 3 Sobota I Eliminacyjne Zawody Spinningowe Wisła/Warszawa Okręg Mazowiecki
Wrzesień 10 Sobota XIII Spławikowe Mistrzostwa Szkółek Młodzieżowych Okręgu Mazowieckiego Kanał Żerański Okręg Mazowiecki
Wrzesień 10 Sobota

Zawody Spinningowe WGW

Strzyże Koło 39
Wrzesień 11 Niedziela IV Eliminacyjne Zawody Spławikowe Kanał Żerański Okręg Mazowiecki

Wrzesień

11

Niedziela

III Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK

Serock

Zarząd Koła

Wrzesień 17 Sobota Spinningowe lub Spławikowe Zawody Sędziów Okręgu Mazowieckiego Serock Okręg Mazowiecki
Wrzesień 23-25 Piątek/Sobota/Niedziela Spławikowe GPX Polski Kanał Żerański Okręg Mazowiecki

Październik

1

Sobota

IV Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK

Memoriał Franciszka Ksawerego Meynasa

Brzóze

Zarząd Koła

Październik 15 Sobota II Eliminacyjne Zawody Gruntowe Wisła/Kanał Żerański/Niewiadoma Okręg Mazowiecki
Październik 29 Sobota II Eliminacyjne Zawody Spinningowe Jezioro Zegrzyńskie Pogorzelec Serock Zegrze Okręg Mazowiecki

Październik

29

Sobota

 III Zawody Spławikowe zaliczane do GPX i MK

Aleksandrów

Zarząd Koła

Listopad

5

Sobota

V Zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK

Gnojno

Zarząd Koła

Listopad

19

Sobota

III Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Nieporęt

Zarząd Koła

Listopad

27

Niedziela

IV Zawody Gruntowe zaliczane do GPX i MK

Aleksandrów

Zarząd Koła