WYNIKI Z ZAWODÓW GRUNTOWYCH 2022

P R O T O K Ó Ł
z Zawodów Gruntowych zorganizowanych przez Zarząd Koła
rozegranych w dniu 19.03.2022 w miejscowości Kobiałka
         
L.p. Nazwisko i Imię Punktów
[gram]
Pkt. do
GP Koła
Zajęte
miejsce
1 PIĄTKOWSKI Jacek 2 520 1,0 1
2 KOTLARSKI Paweł 2 405 2,0 2
3 KRZYWICKI Sebastian 1 290 3,0 3
4 ŁUKASZEWICZ Karol 1 250 4,0 4
5 ŚWIERCZYŃSKI Konrad 1 240 5,0 5
6 LUBASZKA Wojciech 925 6,0 6
7 ŁUKASZEWICZ Robert 790 7,0 7
8 GOSZCZYŃSKI Marek 510 8,0 8
9 SAWICKI Robert 405 9,0 9
10 AFTYKA Dariusz 320 10,0 10
11 MARCINIAK Bartłomiej 185 11,0 11
12 RABIŃSKI Arkadiusz 90 12,0 12
13 BACHOURA Emin 65 13,0 13
14 LEDWOŃ Maciej 0 15,0 NK
15 PROZYCH Robert 0 15,0 NK
16 STULICH Marcin 0 15,0 NK

 

P R O T O K Ó Ł
z Zawodów Gruntowych zorganizowanych przez Zarząd Koła
rozegranych w dniu 7.05.2022 w miejscowości Kobiałka
         
L.p. Nazwisko i Imię Punktów
[gram]
Pkt. do
GP Koła
Zajęte
miejsce
1 PIĄTKOWSKI Jacek 4 945 1,0 1
2 DOMAŃSKI Hubert 2 910 2,0 2
3 KORCZAK Dawid 2 465 3,0 3
4 RABIŃSKI Arkadiusz 1 930 4,0 4
5 KOTLARSKI Paweł 1 560 5,0 5
6 LUBASZKA Wojciech 1 390 6,0 6
7 ŁUKASZEWICZ Zbigniew 1 320 7,0 7
8 JASIENIECKI Mirosław 1 110 8,0 8
9 LEWKOWICZ Maciej 1 065 9,0 9
10 PIĄTKOWSKI Kacper 1 035 10,0 10
11 ŁUKASZEWICZ Ignacy 975 11,0 11
12 ŁUKASZEWICZ Karol 915 12,0 12
13 KRZYWICKI Sebastian 800 13,0 13
14 AFTYKA DARIUSZ 775 14,0 14
15 MARCINIAK Bartłomiej 0 16,0 NK
16 SAWICKI Robert 0 16,0 NK
17 ZUB Piotr 0 16,0 NK

 

P R O T O K Ó Ł
z Zawodów Gruntowych zorganizowanych przez Zarząd Koła
rozegranych w dniu 29.10.2022 w miejscowości Aleksandrów
         
L.p. Nazwisko i Imię Punktów
[gram]
Pkt. do
GP Koła
Zajęte
miejsce
1 DOMAŃSKI Hubert 4 605 1,0 1
2 PIĄTKOWSKI Jacek 4 380 2,0 2
3 KOTLARSKI Paweł 3 810 3,0 3
4 KORCZAK Dawid 3 280 4,0 4
5 ŚWIERCZYŃSKI Konrad 3 200 5,0 5
6 ŁUKASZEWICZ Ignacy 2 625 6,0 6
7 KRZYWICKI Sebastian 2 310 7,0 7
8 LUBASZKA Wojciech 1 910 8,0 8
9 ŁUKASZEWICZ Robert 1 140 9,0 9
10 ŁUKASZEWICZ Karol 975 10,0 10
11 AFTYKA Dariusz 900 11,0 11
12 SIEMIENIAKO Piotr 845 12,0 12
13 ZUB Piotr 720 13,0 13
14 PIĄTKOWSKI Kacper 520 14,0 14
15 MARCINIAK Bartłomiej 460 15,0 15