WYNIKI Z ZAWODÓW KARPIOWYCH 2022

P R O T O K Ó Ł

z Zawodów Gruntowych zorganizowanych przez Zarząd Koła

rozegranych w dniu 26.03.2022 w miejscowości Pęcice

         

L.p.

Nazwisko i Imię

Punktów
[gram]

Pkt. do
GP Koła

Zajęte
miejsce

1

LEBENSZTEJN Bartosz

25 900

1,0

1

2

KOWALCZYK Maciej

19 180

2,0

2

3

PYTKOWSKI Piotr

18 090

3,0

3

4

SIEMIENIAKO Piotr

17 880

4,0

4

5

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

16 120

5,0

5

6

RATAJCZYK Paweł

13 710

6,0

6

7

LEBENSZTEJN Łukasz

10 890

7,0

7

8

JĘDRYCH Adam

9 925

8,0

8

9

ŁUKASZEWSKI Roman

9 625

9,0

9

10

ZIELONY Grzegorz

9 580

10,0

10

11

BARTCZAJ Jan

8 760

11,0

11

12

BAHOURA Emin

5 150

12,0

12

13

ŁUKASZEWICZ Robert

4 275

13,0

13

14

ZUB Piotr

2 965

14,0

14

15

ŁUKASZEWICZ Ignacy

2 385

15,0

15

16

KOTLARSKI Paweł

1 280

16,0

16

17

AFTYKA Dariusz

0

18,5

NK

18

KRZYWICKI Sebastian

0

18,5

NK

19

ŁUKASZEWICZ Karol

0

18,5

NK

20

ŁUKASZEWICZ Zbigniew

0

18,5

NK

 

P R O T O K Ó Ł

z Zawodów Gruntowych zorganizowanych przez Zarząd Koła

rozegranych w dniu 23.04.2022 w miejscowości Halinów

         

L.p.

Nazwisko i Imię

Punktów
[gram]

Pkt. do
GP Koła

Zajęte
miejsce

1

JASIENIECKI Mirosław

12 940

1,0

1

2

RABIŃSKI Arkadiusz

11 560

2,0

2

3

KOWALCZYK Maciej

10 565

3,0

3

4

MASNY Emil

8 745

4,0

4

5

PYTKOWSKI Piotr

8 075

5,0

5

6

JĘDRYCH Adam

5 625

6,0

6

7

SIEMIENIAKO Piotr

5 020

7,0

7

8

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

4 525

8,0

8

9

MARCINIAK Bartłomiej

3 025

9,0

9

10

ŁUKASZEWSKI Roman

2 115

10,0

10

11

AFTYKA Dariusz

760

11,0

11

12

BARTCZAK Jan

0

13,0

NK

13

ZIELONY Grzegorz

0

13,0

NK

14

ZUB Piotr

0

13,0

NK

 

P R O T O K Ó Ł

z Zawodów Gruntowych zorganizowanych przez Zarząd Koła

 

rozegranych w dniu 21.05.2022 w miejscowości Halinów

         

L.p.

Nazwisko i Imię

Punktów
[gram]

Pkt. do
GP Koła

Zajęte
miejsce

1

DOMAŃSKI Hubert

29 905

1,0

1

2

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

29 560

2,0

2

3

RABIŃSKI Arkadiusz

17 785

3,0

3

4

JĘDRYCH Adam

12 065

4,0

4

5

JASIENIECKI MIROSŁAW

11 495

5,0

5

6

PYTKOWSKI Piotr

11 475

6,0

6

7

KORCZAK Dawid

8 730

7,0

7

8

KOWALCZYK Maciej

7 800

8,0

8

9

KRZYWICKI Sebastian

6 880

9,0

9

10

BARTCZAK Jan

5 740

10,0

10

11

LUBASZKA Wojciech

5 715

11,0

11

12

SIEMIENIAKO Piotr

4 500

12,0

12

13

GÓRKA Szymon

2 195

13,0

13

14

BAHOURA Emin

1 170

14,0

14

15

ŁUKASZEWSKI Roman

0

15,5

NK

16

ZUB Piotr

0

15,5

NK

 

P R O T O K Ó Ł

       z Zawodów Gruntowych zorganizowanych przezZarząd Koła

rozegranych w dniu 27-28.08.2022 w miejscowości Bielawa

         

L.p.

Nazwisko i Imię

Punktów
[gram]

Pkt. do
GP Koła

Zajęte
miejsce

1

LEBENSZTEJN Bartosz

78 495

1,0

1

2

DOMAŃSKI Hubert

73 445

2,0

2

3

ZARUSKI Krzysztof

38 015

3,0

3

4

LEBENSZTEJN Łukasz

37 350

4,0

4

5

TRAFALSKI Artur

24 855

5,0

5

6

BARTCZAJ Jan

23 440

6,0

6

7

ZIELONY Grzegorz

23 420

7,0

7

8

KOTLARSKI Paweł

22 205

8,0

8

9

JASIENIECKI Mirosław

21 285

9,0

9

10

KORCZAK Dawid

20 695

10,0

10

11

KOWALCZYK Maciej

19 465

11,0

11

12

ZUB Piotr

17 145

12,0

12

13

LUBASZKA Wojciech

16 255

13,0

13

14

SAWICKI Robert

15 705

14,0

14

15

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

15 040

15,0

15

16

PIĄTKOWSKI Jacek

10 980

16,0

16

17

SZYMAŃSKI JAKUB

10 945

17,0

17

18

JĘDRYCH Adam

7 280

18,0

18

19

ŁUKASZEWSKI Roman

3 455

19,0

19

20

PIĄTKOWSKI Kacper

890

20,0

20

21

MARCINIAK Bartłomiej

560

21,0

21

22

KRZYWICKI Sebastian

0

22,0

NK