WYNIKI Z ZAWODÓW PODLODOWYCH 2018

I ZAWODY PODLODOWE zaliczane do GPX 17.02.2018 Zegrze

lp. zawodnik waga miejsce
1 LIS ROBERT 5320 1
2 LEDWOŃ MACIEJ 1420 9
3 JASIENIECKI MIROSŁAW 3070 5
4 PACIORKOWSKI LESZEK 4945 2
5 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 980 10
6 KOWALCZYK MACIEJ 1930 8
7 RABIŃSKI ARKADIUSZ 2910 6
8 TRAFALSKI ARTUR 2450 7
9 KOTLARSKI PAWEŁ 3140 4
10 SIENKIEWICZ ANDRZEJ 4350 3
11 AFTYKA DARIUSZ 760 11

 

II ZAWODY PODLODOWE zaliczane do GPX 4.03.2018 Kanał Żerański

lp. Zawodnik waga miejsce
1 KRUPA JANUSZ 480 7
2 LEDWOŃ MACIEJ 75 16
3 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 375 9
4 PACIORKOWSKI LESZEK 80 15
5 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 50 18
6 KURCZYŃSKI MARIUSZ 490 5
7 STULICH MARCIN 275 11
8 TRAFALSKI ARTUR 1165 3
9 KOTLARSKI PAWEŁ 1680 2
10 SIENKIEWICZ ANDRZEJ 320 10
11 AFTYKA DARIUSZ 65 17
12 SZMAUS PAWEŁ 95 14
13 LIS ROBERT 2060 1
14 GUTOWSKI OLIN 625 4
15 ZARUSKI MICHAŁ 240 12
16 PIOTROWICZ ŁUKASZ 190 13
17 SZYMAŃSKI JAKUB 485 6
18 ROMANCHUK OLEKSANDR 440 8

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła 11.03.2018 Dziekanów

lp. Sektor Zawodnik

Waga

I Tura

Pkt.

I Tura

Waga

II Tura

Pkt.

II Tura

Suma

pkt.

Zajęte

miejsce

1 A PACIORKOWSKI LESZEK 100 8 395 6 14 14
2 A STEFANIAK PAWEŁ 290 4 770 1 5 5
3 B KURCZYŃSKI MARIUSZ 270 3 1355 2 5 2
4 B STULICH MARCIN 30 7 1500 1 8 8
5 B TRAFALSKI ARTUR 40 4 95 7 11 11
6 A KOTLARSKI PAWEŁ 690 1 725 2 3 1
7 A SIENKIEWICZ ANDRZEJ 150 5 95 8 13 13
8 B JASIENIECKI MIROSŁAW 40 4 1020 5 9 9
9 A TOKARSKI JERZY 145 6 450 5 11 10
10 A LIS ROBERT 295 3 455 4 7 7
11 A ZARUSKI MICHAŁ 105 7 200 7 14 15
12 A PIOTROWICZ ŁUKASZ 340 2 460 3 6 6
13 B SZYMAŃSKI JAKUB 315 2 1265 3 5 4
14 B JĘDRYCH ADAM 420 1 1165 4 5 3
15 B KOWALCZYK MACIEJ 40 4 70 8 12 12
16 B GRZEGORZEWSKI TOMASZ 25 8 365 6 14 16

 

Klasyfikacja roczna GPX

lp. Zawodnik I Zawody  II Zawody  Suma pkt. Zajęte miejsce
1 LIS ROBERT 1 1 2 1
2 KOTLARSKI PAWEŁ 4 2 6 2
3 TRAFALSKI ARTUR 7 3 10 3
4 SIENKIEWICZ ANDRZEJ 3 10 13 4
5 GUTOWSKI OLIN 12 4 16 5
6 PACIORKOWSKI LESZEK 2 15 17 6
7 KURCZYŃSKI MARIUSZ 12 5 14 7
8 SZYMAŃSKI JAKUB 12 6 18 8
9 KRUPA JANUSZ 12 7 19 9
10 ROMANCHUK OLEKSANDR 12 8 20 10
11 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 12 9 21 11
12 STULICH MARCIN 12 11 23 12
13 JASIENIECKI MIROSŁAW 5 19 24 13
14 ZARUSKI MICHAŁ 12 12 24 14
15 RABIŃSKI ARKADIUSZ 6 19 25 15
16 LEDWOŃ MACIEJ 9 16 25 16
17 PIOTROWICZ ŁUKASZ 12 13 25 17
18 SZMAUS PAWEŁ 12 14 26 18
19 KOWALCZYK MACIEJ 8 19 27 19
20 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 10 18 28 20
21 AFTYKA DARIUSZ 11 17 28 21