WYNIKI Z ZAWODÓW SPINNINGOWYCH 2018

I Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK 09.06.2018r STRZYŻE

Lp. ZAWODNIK PUNKTY NAJDŁUŻSZA RYBA cm MIEJSCE
1 KOTLARSKA AGNIESZKA 250 27,9 11
2 KOTLARSKI PAWEŁ 70 18,7 12
3 ROMANCHUK OLEKSANDR 350 22,3 10
4 LIS ROBERT 1220 26,4 1
5 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 0 0 15
6 ZARUSKI MICHAŁ 350 24,5 9
7 ZARUSKI KRZYSZTOF 400 26,1 5
8 ZARUSKI TOMASZ 400 24,7 6
9 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 450 22 3
10 TOKARSKI JERZY 390 24 7
11 JASIENIECKI MIROSŁAW 430 24 4
12 PACIORKOWSKI LESZEK 0 0 15
13 TRAFALSKI ARTUR 370 24,5 8
14 KOWALCZYK MACIEJ 550 33,5 2
15 KRUPA JANUSZ 0 0 15

 

II Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK 10.06.2018r STRZYŻE

Lp. ZAWODNIK PUNKTY NAJDŁUŻSZA RYBA cm MIEJSCE
1 KOTLARSKA AGNIESZKA 110 20,1 12
2 KOTLARSKI PAWEŁ 490 22,8 5
3 ROMANCHUK OLEKSANDR 620 22,5 4
4 LIS ROBERT 1680 25,7 1
5 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 460 21,9 6
6 ZARUSKI MICHAŁ 190 19 10
7 ZARUSKI KRZYSZTOF 370 22,4 8
8 ZARUSKI TOMASZ 160 20 11
9 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 650 25,8 3
10 TOKARSKI JERZY 1120 24 2
11 JASIENIECKI MIROSŁAW 0 0 14
12 PACIORKOWSKI LESZEK 0 0 14
13 TRAFALSKI ARTUR 230 19,8 9
14 KOWALCZYK MACIEJ 390 24,4 7

 

III Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK 06.10.2018r BRZÓZE

Lp. ZAWODNIK PUNKTY NAJDŁUŻSZA RYBA cm MIEJSCE
1 KOTLARSKA AGNIESZKA 480 19,5 8
2 KOTLARSKI PAWEŁ 1070 23,3 3
3 AFTYKA DARIUSZ 0 0 28
4 MASNY EMIL 200 20,5 18
5 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 0 0 28
6 ZARUSKI MICHAŁ 320 21,7 13
7 ZARUSKI KRZYSZTOF 200 21,8 17
8 ZARUSKI TOMASZ 380 20,4 12
9 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 1110 22,4 2
10 NOGALSKA EWA 0 0 28
11 CABAJEWSKI MICHAŁ 170 23,1 19
12 GOSZCZYŃSKI MAREK  1430 26,3 1
13 KOWALCZYK MACIEJ 250 20,7 16
14 RABIŃSKI ARKADIUSZ 680 25,7 6
15 ŁUKASZEWICZ IGNACY 0 0 28
16 ŁUKASZEWICZ ZBIGNIEW 0 0 28
17 LIS ROBERT 690 25,3 5
18 SIEMIENIAKO PIOTR 780 22,7 4
19 DĘBKOWSKI PAWEŁ 110 21 21
20 MIĄSKO MATEUSZ 620 23,6 7
21 LEDWOŃ MACIEJ 410 24,8 10
22 SAWICKI NORBERT 160 19,4 20
23 TRAFALSKI ARTUR 410 20,2 11
24 SZERSZENIEWSKI GRZEGORZ 320 19,6 14
25 SIENKIEWICZ ANDRZEJ 270 20,1 15
26 JASIENIECKI MIROSŁAW 110 20,7 22
27 KRUPA JANUSZ 430 23,5 9
28 BAKANOWSKI ANDRZEJ 0 0 28

 

IV Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK 10.11.2018r Gnojno

Lp. ZAWODNIK PUNKTY NAJDŁUŻSZA RYBA cm MIEJSCE
1 GOSZCZYŃSKI MAREK 1900 27,2 1
2 JĘDRYCH ADAM 1770 24,7 2
3 LIS ROBERT 1700 38,5 3
4 ROMANCHUK OLEKSANDR 1660 27 4
5 SIENKIEWICZ ANDRZEJ 1340 26,8 5
6 RABIŃSKI ARKADIUSZ 1150 21,5 6
7 ZARUSKI MICHAŁ 1140 22,2 7
8 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 1050 21,7 8
9 SAWICKI NORBERT 910 21,8 9
10 KOTLARSKI PAWEŁ 750 29,3 10
11 TRAFALSKI ARTUR 520 27,2 11
12 KOTLARSKA AGNIESZKA 410 22 12
13 MASNY EMIL 400 21 13
14 ZARUSKI TOMASZ 360 27,4 14
15 KRUPA JANUSZ 310 22,6 15
16 KOWALCZYK MACIEJ 290 22,6 16
17 ŁUKASZEWICZ ZBIGNIEW 160 19,5 17
18 ŁUKASZEWICZ KAROL 110 20,8 18
19 ZARUSKI KRZYSZTOF 70 18,7 19
20 NOGALSKA EWA 70 18,3 20
21 GRZEGORZEWSKI TOMASZ 0 0 31
22 SZMAUS PAWEŁ 0 0 31
23 KRAJEWSKI SEBASTIAN 0 0 31
24 KRZYWICKI SEBASTIAN 0 0 31
25 NIETUBYĆ SŁAWOMIR 0 0 31
26 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 0 0 31
27 ŁUKASZEWICZ ROBERT 0 0 31
28 SAWICKI ROBERT 0 0 31
29 AFTYKA DARIUSZ 0 0 31
30 LUDWICZAK MACIEJ 0 0 31
31 CABAJEWSKI MICHAŁ 0 0 31

 

Klasyfikacja roczna GPX 

Lp. ZAWODNIK I Zawody II Zawody III Zawody IV Zawody pkt. MIEJSCE
1 LIS ROBERT 1 1 5 3 10 1
2 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 3 3 2 8 16 2
3 KOTLARSKI PAWEŁ 12 5 3 10 30 3
4 GOSZCZYŃSKI MAREK 16 15 1 1 33 4
5 TRAFALSKI ARTUR 8 9 11 11 39 5
6 ZARUSKI MICHAŁ 9 10 13 7 39 6
7 KOWALCZYK MACIEJ 2 7 16 16 41 7
8 RABIŃSKI ARKADIUSZ 16 15 6 6 43 8
9 KOTLARSKA AGNIESZKA 11 12 8 12 43 9
10 ZARUSKI TOMASZ 6 11 12 14 43 10
11 ROMANCHUK OLEKSANDR 10 4 29 4 47 11
12 ZARUSKI KRZYSZTOF 5 8 17 19 49 12
13 SIENKIEWICZ ANDRZEJ 16 15 15 5 51 13
14 KRUPA JANUSZ 15 15 9 15 54 14
15 SAWICKI NORBERT 16 15 20 9 60 15
16 JĘDRYCH ADAM 16 15 29 2 62 16
17 MASNY EMIL 16 15 18 13 62 17
18 SIEMIENIAKO PIOTR 16 15 4 32 67 18
19 TOKARSKI JERZY 7 2 29 32 70 19
20 MIĄSKO MATEUSZ 16 15 7 32 70 20
21 JASIENIECKI MIROSŁAW 4 14 22 32 72 21
22 LEDWOŃ MACIEJ 16 15 10 32 73 22
23 ŁUKASZEWICZ ZBIGNIEW 16 15 28 17 76 23
24 SZERSZENIEWSKI GRZEGORZ 16 15 14 32 77 24
25 ŁUKASZEWICZ KAROL 16 15 29 18 78 25
26 NOGALSKA EWA 16 15 28 20 79 26
27 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 15 6 28 31 80 27
28 CABAJEWSKI MICHAŁ 16 15 19 31 81 28
29 DĘBKOWSKI PAWEŁ 16 15 21 32 84 29
30 AFTYKA DARIUSZ 16 15 28 31 90 30
31 PACIORKOWSKI LESZEK 15 14 29 32 90 30
32 ŁUKASZEWICZ IGNACY 16 15 28 32 91 31
33 BAKANOWSKI ANDRZEJ 16 15 28 32 91 31
34 GRZEGORZEWSKI TOMASZ 16 15 29 31 91 31
35 SZMAUS PAWEŁ 16 15 29 31 91 31
36 KRAJEWSKI SEBASTIAN 16 15 29 31 91 31
37 KRZYWICKI SEBASTIAN 16 15 29 31 91 31
38 NIETUBYĆ SŁAWOMIR 16 15 29 31 91 31
39 ŁUKASZEWICZ ROBERT 16 15 29 31 91 31
40 SAWICKI ROBERT 16 15 29 31 91 31
41 LUDWICZAK MACIEJ 16 15 29 31 91 31