WYNIKI Z ZAWODÓW SPINNINGOWYCH 2019

I Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK Strzyże 8.06.2019

L.p. ZAWODNIK

Ilość

ryb/szt

Najdłuższa

ryba/cm

Punkty

Zajęte

miejsce

1 KURCZYŃSKI ADAM 11 24,4 1880 1
2 KOTLARSKI PAWEŁ 11 21,8 1480 2
3 KURCZYŃSKI MARIUSZ 10 23,6 1460 3
4 ZARUSKI TOMASZ 6 26,2 1000 4
5 MAMAJ PAWEŁ 5 24,0 840 5
6 GOSZCZYŃSKI MAREK 4 24,2 740 6
7 JASIENIECKI MIROSŁAW 4 22,8 640 7
8 ZARUSKI MICHAŁ 4 21,3 620 8
9 JĘDRYCH ADAM 3 20,4 440 9
10 KOTLARSKA AGNIESZKA 2 23,6 360 10
11 ZARUSKI KRZYSZTOF       16
12 AFTYKA DARIUSZ       16
13 AUGUSTYNIAK ROBERT       16
14 LEDWOŃ MACIEJ       16
15 OŚNIECKI JAROSŁAW       16
16 MARCINIAK BARTŁOMIEJ       16

 

II Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK Strzyże 9.06.2019

L.p. ZAWODNIK

Ilość

ryb/szt

Najdłuższa

ryba/cm

Punkty

Zajęte

miejsce

1 KOTLARSKI PAWEŁ 8 25,3 1460 1
2 GOSZCZYŃSKI MAREK 4 26,5 780 2
3 ZARUSKI KRZYSZTOF 3 22,0 500 3
4 KURCZYŃSKI MARIUSZ 3 23,7 480 4
5 MAMAJ PAWEŁ 3 21,2 440 5
6 KURCZYŃSKI ADAM 2 24,0 380 6
7 KOTLARSKA AGNIESZKA 1 28,9 320 7
8 ZARUSKI MICHAŁ 1 24,9 240 8
9 JĘDRYCH ADAM 1 21,5 180 9
10 MARCINIAK BARTŁOMIEJ 1 19,8 160 10
11 ZARUSKI TOMASZ       16
12 AFTYKA DARIUSZ       16
13 AUGUSTYNIAK ROBERT       16
14 LEDWOŃ MACIEJ       16
15 OŚNIECKI JAROSŁAW       16
16 JASIENIECKI MIROSŁAW       16

 

III Zawody Spinningowe Zaliczane do GPX i MK Brzóze 5.10.2019

L.p. ZAWODNIK

Ilość

ryb/szt

Najdłuższa

ryba/cm

Punkty

Zajęte

miejsce

1 SZERSZENIEWSKI GRZEGORZ 9 27,8 1600 1
2 KRUPA JANUSZ 10 22,8 1400 2
3 LISOWSKI EUGENIUSZ 7 24,9 1360 3
4 LEBENSZTEJN ŁUKASZ 8 22,4 1060 4
5 LEBENSZTEJN BARTOSZ 1 51,4 850 5
6 STEFANIAK PAWEŁ 5 22,0 820 6
7 SIEMIENIAKO PIOTR 4 28,4 780 7
8 KOTLARSKI PAWEŁ 3 23,2 500 8
9 GAŚ STEFAN 3 22,5 440 9
10 ZARUSKI MICHAŁ 3 20,6 400 10
11 ŚWIERCZYŃSKI KONRAD 3 19,8 400 11
12 ZARUSKI TOMASZ 2 20,8 280 12
13 KOWALCZYK MACIEJ 1 25,8 260 13
14 GOSZCZYŃSKI MAREK 2 19,6 260 14
15 ŁUKASZEWICZ ROBERT 2 18,6 220 15
16 DANKIEWICZ PIOTR 1 22,8 200 16
17 ŁUKASZEWICZ KAROL 1 21,2 180 17
18 DĄBROWSLI JANUSZ 1 19,8 140 18
19 JASIENIECKI MIROSŁAW       26
20 ŁUKASZEWICZ ZBIGNIEW       26
21 NOGALSKA EWA       26
22 ZARUSKI KRZYSZTOF       26
23 KRZYWICKI SEBASTIAN       26
24 SAWICKI ROBERT       26
25 MARCINIAK BARTŁOMIEJ       26
26 AFTYKA DARIUSZ       26