WYNIKI Z ZAWODÓW SPINNINGOWYCH 2022

 I zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK 11.06.2022 Strzyże

L.p.

Nazwisko i Imię

OKOŃ

Najdłuższa
ryba
[cm]

Zajęte
miejsce w
zawodach

sztuk

długość

punkty

1

KRZYWICKI Sebastian

6

145

1 100

30,0

1

2

LEDWOŃ Maciej

4

99

780

26,6

2

3

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

4

87

540

23,4

3

4

ZARUSKI Michał

4

80

400

20,0

4

5

GOSZCZYŃSKI Marek

3

60

300

21,0

5

6

ŁUKASZEWSKI Roman

1

19

80

18,3

6

7

MASNY Emil

       

NK

8

SAWICKI Robert

       

NK

9

KOROŚ Marcin

       

NK

10

AFTYKA Dariusz

       

NK

11

KOWALCZYK Maciej

       

NK

12

ZARUSKI Krzysztof

       

NK

 

 II zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK 12.06.2022 Strzyże

L.p. Nazwisko i Imię OKOŃ Najdłuższa
ryba
[cm]
Zajęte
miejsce w
zawodach
sztuk długość punkty
1 KRZYWICKI Sebastian 6 138 960 32,2 1
2 ZARUSKI Michał 7 134 580 20,7 2
3 GOSZCZYŃSKI Marek 4 81 420 23,8 3
4 ZARUSKI Krzysztof 3 61 320 21,4 4
5 LEDWOŃ Maciej 1 19 80 18,8 5
6 ŁUKASZEWSKI Roman 1 19 80 18,2 6
7 AFTYKA Dariusz         NK
8 SAWICKI Robert         NK
9 MASNY Emil         NK
10 KOROŚ Marcin         NK

 

III zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK 11.09.2022 Serock

L.p. Nazwisko i Imię OKOŃ SZCZUPAK Razem
ryb
[sztuk]
Najdłuższa
ryba
[cm]
Razem
punktów
Zajęte
miejsce w
zawodach
sztuk długość punkty sztuk długość punkty
1 ŚWIERCZYŃSKI Konrad 11 219 1 410 1 55 1 000 12 54,6 2 410 1
2 AFTYKA Dariusz 6 122 820 1 51 800 7 50,8 1 620 2
3 KOTLARSKI Paweł 11 217 1 370       11 22,0 1 370 3
4 GOSZCZYŃSKI Marek 2 37 200 1 56 1 050 3 55,8 1 250 4
5 RATAJCZYK Norbert 6 128 940       6 27,3 940 5
6 LEDWOŃ Maciej 2 42 300       2 21,1 300 6
7 KRUPA Janusz 2 39 240       2 19,3 240 7
8 SZERSZENIEWSKI Grzegorz 1 21 150       1 20,5 150 8
9 JĘDRYCH Adam 1 21 150       1 20,1 150 9
10 KRZYWICKI Sebastian 1 20 130       1 19,8 130 10
11 SAWICKI Robert                   NK
12 MARCINIAK Bartłomiej                   NK
13 KOROŚ Marcin                   NK

 

IV zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK 1.10.2022 Brzóze Małe

L.p.

Nazwisko i Imię

BOLEŃ

OKOŃ

SZCZUPAK

Razem
ryb
[sztuk]

Najdłuższa
ryba
[cm]

Razem
punktów

Zajęte
miejsce w
zawodach

szt

pkt

szt

pkt

szt

pkt

1

LIS Robert

 

 

 

11

243

1 560

 

 

 

11

23,8

1 560

1

2

LEBENSZTEJN Łukasz

1

50

900

4

85

500

 

 

 

5

49,5

1 400

2

3

GOSZCZYŃSKI MAREK

 

 

 

11

232

1 340

 

 

 

11

22,8

1 340

3

4

KOTLARSKI Paweł

 

 

 

8

169

980

 

 

 

8

23,2

980

4

5

KRZYWICKI Sebastian

 

 

 

2

38

160

1

46

550

3

46,0

710

5

6

KRUPA Janusz

 

 

 

4

93

660

 

 

 

4

24,6

660

6

7

SIENKIEWICZ Andrzej

 

 

 

5

105

600

 

 

 

5

20,5

600

7

8

SAWICKI Robert

 

 

 

 

 

 

1

46

550

1

46,0

550

8

9

RATAJCZYK Norbert

 

 

 

6

114

480

 

 

 

6

19,0

480

9

10

ŁUKASZEWSKI Roman

 

 

 

3

66

420

 

 

 

3

23,0

420

10

11

LEDWOŃ Maciej

 

 

 

5

95

400

 

 

 

5

19,8

400

11

12

AFTYKA Dariusz

 

 

 

3

62

340

 

 

 

3

24,6

340

12

13

ŚWIERCZYŃSKI Konrad

 

 

 

3

57

240

 

 

 

3

19,8

240

13

14

LUBASZKA Wojciech

 

 

 

1

21

120

 

 

 

1

20,9

120

14

15

ŁUKASZEWICZ Robert

 

 

 

1

21

120

 

 

 

1

20,3

120

15

16

LEBENSZTEJN Bartosz

 

 

 

1

19

80

 

 

 

1

18,8

80

16

17

ŁUKASZEWICZ Zbigniew

 

 

 

1

19

80

 

 

 

1

18,3

80

17

18

BAHOURA Emin

 

 

 

1

18

60

 

 

 

1

18,0

60

18

19

RABIŃSKI Arkadiusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

20

SIARZEWSKI Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

21

MARCINIAK Bartłomiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

22

SZERSZENIEWSKI Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

23

NOJEK Antoni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

24

JASIENIECKI Mirosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

25

NOGALSKA Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

26

ŁUKASZEWICZ Karol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK

 

V zawody Spinningowe zaliczane do GPX i MK 5.11.2022 Gnojno

L.p. Nazwisko i Imię OKOŃ Najdłuższa
ryba
[cm]
Zajęte
miejsce w
zawodach
sztuk długość punkty
1 RABIŃSKI Arkadiusz 17 342 1 740 22,3 1
2 LEDWOŃ Maciej 12 245 1 300 23,4 2
3 GOSZCZYŃSKI Marek 8 178 1 160 25,8 3
4 BAHOURA Emin 10 202 1 040 22,2 4
5 LIS Robert 5 106 620 22,3 5
6 ŁUKASZEWSKI Roman 3 71 520 26,8 6
7 SZERSZENIEWSKI Grzegorz 3 70 500 26,4 7
8 GRZEGORZEWSKI Tomasz 2 54 480 29,6 8
9 SIENKIEWICZ Andrzej 3 62 340 23,8 9
10 KRUPA Janusz 3 60 300 20,2 10
11 KOTLARSKI Paweł 1 28 260 27,4 11
12 MARCINIAK Bartłomiej 1 19 80 18,6 12
13 ŻAK Marcin         NK
14 KRZYWICKI Sebastian         NK
15 AFTYKA Dariusz         NK